Získej výrazný pohled s Make Lash!

Získej výrazný pohled s Make Lash!

Hledáš způsob na krásné, husté řasy? Vyzkoušej sérum Make Lash, postavené na přírodních aktivních složkách.

Mnoho žen si dnes stěžuje na tenké, slabé řasy. Tento problém může být z důvodu mnoha příčin: špatná životospráva, stres, špatná kosmetická péče, nepříznivé účinky vnějších vlivů, používání nesprávné řasenkyu nebo stínů. Naštěstí na tento problém existuje lék - sérum vyvinuté přez vědce, které proniká hluboko do buněk řas a navrací jim oběm již v několika týdnech.

Podstavou kondicionéru Make Lash jsou dvě přírodní aktivní složky: Biotynol Tripeptide-1 a provitamin B5 (kyselina pantothenová). První z nich stimuluje vlasové cibulky, prodlužuje fázi růstu řas, posiluje jejich strukturu a navrací jim elastcitu. V efektě se řasy stanou silnější, perfektně prodloužené a tmavé. Provitamin B5 ze vzhledu na svoji mikro molekulární konzistenci precizně vniká do kořenů vlasů, podílí se na dělení buněk, které mají vliv na zahuštění řas. Výsledek je takový, že jim navrátí vitalitu, působí na správnou hladinu navlhčení a chrání je před působením nepříznivých vnějších vlivů.

Díky tak zvoleným složkám se kondicionér Make Lash perfektně uplatní v kůře jemných a tenkých řas se sklonem k vypadání. Lehká konsistence séra umožňuje rychlé vstřebávání cenných složek a znovu výhodný aplikátor ve formě linek umožňuje rychlou aplikaci přípravku na oční víčka. Výrobek je velmi výdajný a také bezpečný pro oči i pokožku. Nevyvolává podráždění, díky čemu může být používán ženami, které nosí kontaktní čočky, permanentní make-up nebo umělé řasy. Je doporučován také osobám po chemoterapii.

 

 

Pro získání lepších výsledků, náleží kondicionér používat každý den přez 3 měsíce, aplikací přímo před spánkem (v noci je regenerace buněk nejintenzivnější). Dále pro udržení efektu, doporučuje se pokračovat v kůře 2 krát za týden. Výrobek používáme po důkladném očištění od make-upu, nakládajíc ho na linku řas, hned při očním víčku.