Uzdravte se rychle a efektivně z kožního onemocnění díky tabletce Skinetrin

Uzdravte se rychle a efektivně z kožního onemocnění díky tabletce Skinetrin

Mykóza nohou je výjímečně problémová a stydlivá správa. Nastěstí známe způsob, který Ti dovolí okamžitě uzískat zpět zdravou a pěknou pokožku!

Mykóza - mazaný soupeř

Během jara a léta jsme v daném stupni naraženi na zakažení plísněmi. Dopřává tomu teplé, vlhké počasí a také přebývání v místech, kde se plísně mohou hromadit (bazén, sprcha, čas strávený u vody, atd.)

První příznaky tohoto častého onemocnění jsou dosti nepozorné: začínají se od pálení a svědění, což může být často srovnáváno s přesušenou pokožkou. Dále se objevují malé prasklinky a pokožka se v jejich okolí stane vlhká a nabírá bělavý odstín. S postupem času se nemoc přenese na jiná místa. Kůže je pokryta drobnými puchýřky, rychleji praská a je poddajná k nakažení bakteriemi. Tento objev je doprovázen nepříjemným zápachem.

 

Skinetrin: přírodní způsob na léčbu mykózy

Jak se skutečně zbavit tohoto nepříjemného problému?

Nejlepší doplnění dermatologické léčby jsou revoluční tabletky, které čistí pokožku zevnitř, blokují vývin plísně, bakterií a virů. Je to možné díky třem aktivním složkám, které jsou získány 100% přirozeně, bez použití chemických složek. Jsoun jimi:

  • Niacin (vitamin B3) - odehrává klíčovou roli v boji s mykózou, postupně brzdí vytváření enzymu Hst3, který je zodpovědný za vznik buněk bakterií. Navrací pokožce zdravý vzhled a zabraňuje návratu infekcí.
  • Vitamin C - uklidňuje záněty, pálení a svědění pokožky, odstraňuje toxiny a zabíjí čepy plísně. Složky, které jsou v něm obsaženy oslabují buňky kvasinek a způsobují jejich odumírání.
  • Kolagen - urychluje hojení ran, utišuje bolest, očišťuje a vyhlazuje pokožku a upravuje její odstín. Mimo to blokuje vývin virů, zabraňujíc dalšímu rozvoji a přenosu infekcí.

 

 

Díky tak unikátní formuli doplněk stravy Skinetrin nejen zabíjí plíseň, ale má také dobtý vliv na vzhled pokožky, dodávajíc jí výživné složky, které jsou nezbytné pro její zdraví a krásu. Aby docílit takových výsledků, stačí užívat jednu tabletku dvakrát denně, zároveň s patřičnou zdravou stravou a usmířeným aktivním způsobem života. Zaručujeme, že první efekty budou znatelné již po 2 týdnech!