Účinný prostředek na šedivé vlasy? Vyzkoušejte Grey Blocker!

Účinný prostředek na šedivé vlasy? Vyzkoušejte Grey Blocker!

Začali jste si u sebe všímat šedivých vlasů? Ještě není pozdě, abyste tento proces zastavili! Grey Blocker Vám dovolí obnovit přírodní barvu, posiluje vlasy zevnitř a dává jim lesk a zdravý vzhled.

Proč začínají vlasy šedivět?

Hlavní příčinou je pokles produkce melaninu: skupiny pigmentů, které rozhodují o barvě vlasů a chrání je před vlivem slunečních paprsků. Jejich množství ve vlasové folikule může klesat vlivem různých faktorů: věku, stresu, nevhodné diety nebo nezdravého životního stylu. Naštěstí nedostatek melaninu lze doplnit, a tím navrátit přírodní barvu vlasů.

 

Jak působí Grey Blocker?

Formule doplňku byla založená na třech aktivních látkách, které mají vědecky prokázaný vliv na barvu a kondici vlasů. Patří k nim: biotin (vitamín H), výtažek z brusnice borůvky a komplex vitamínů B. První složka hloubkově vyživuje vlasy a posiluje jejich strukturu, zamezuje vypadávání a šedivění. Výtažek z ovoce brusnice borůvky povzbuzuje buňky k výrobě melaninu a ovlivňuje obnovení pigmentu. Vitamíny B pomáhají zachovat barvu vlasů, chrání je před působením vnějších vlivů, dodávají lesk a vitalitu. Díky spolupráci těchto tří vzácných látek je proces šedivění účinně zastavený, a vlasy získávají přírodní barvu a zdravou kondici!

 

Je to bezpečné?

Grey Blocker byl vyvinutý odborníky v oblasti zdraví a péče o vlasy. Prošel všemi nezbytnými testy, a jeho účinnost potvrzuje získaný certifikát kvality a hodnocení spokojených klientů z celého světa. Navíc, díky 100% přírodní formule se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků! Preparát je snadný pro použití: stačí užívat 2 tabletky denně, před jídlem a zapít velkým množstvím vody.

 

Proč to stojí za to?

  • Inovativní receptura – první takový preparát na trhu!

  • Trojí působení: zastavení šedivění + navrácení barvy + posílení vlasů

  • Výhradně přírodní složky

  • Okamžité výsledky: už po 2 týdnech!

  • Účinky potvrzené testy

  • Atraktivní cena

  • Dostupnost v internetových obchodech

Už dnes zjistěte, kde je možno Grey Blockers koupit a přesvědčte se na vlastní oči o jeho fantastických účincích!