Signilight Plus: lék na oteklé, unavené nohy

Signilight Plus: lék na oteklé, unavené nohy

Otoky nohou jsou důsledkem pronikání vody z krve do tkání přez cévní stěny. Aby je překonat, náleží působit přímo na cévní systém.

Přesně takový ůkol splňuje doplněk stravy Signilight Plus, který obsahuje přírodní aktivní složky vzpomáhající pravidelný krevní oběh a tlak krve. Složení výrobku obsahuje:  

-  Ginkgo biloba – bohatá na antioxidanty pomáhající práci naší duše i cév, lahodí bolesti a otoky nohou způsobené zůženými cévami.
- citrát hořečnatý má dobrý vliv na nervový a cévní systém, obnižuje cévní tlak, působí kladně na nervový a cévní systém, snižuje tlak v tepnách, podporuje činnost neurotransmiterů v mozku , udržuje normální hladiny hořčíku v krvi, zklidňuje tělo
- zinek glukonát hraje důležitou roli v metabolismu a regeneraci buněk ; působí antioxidačně, podporuje provoz a odolnost organismu v těžkých podmínkách
- koenzym Q10 – potřebný pro správnou funkci těla, má vlastnosti snižování krevního tlaku, zlepšuje okysličení buněk, brání selhání srdce.

Pomocí tak cílenému působení Signilight Plus účinně zbavuje otoky nohou, které vznikají v důsledku únavy, přehřátí nebo špatného životního stylu (mnoho hodin v sedící pozici, stravou obsahující příliš mnoho soli, nedostatku vody nebo proteinu v těle, alkohol). Přípravek nejen přináší úlevu od bolesti a snižuje otok, ale také brání opakování těchto přetrvávajících potíží. Kromě toho dlouhodobě regeneruje tělo, zlepšuje práce krevních cév a chrání před negativním vlivem vnějších faktorů. Po několika dnech používání si všimnete rozdílu - otok, křeče a brnění postupně zmizí, vaše nohy budou znovu vypadat přirozeně a chůze přestane být únavná a nepříjemná!

 

 

Jak používat doplněk stravy Signilight Plus?

Pro dosažení nejlepších výsledků, náleží brát 1 kapsli dvakrát denně, před snídaní a večeří, s velkým množstvím vody. Další doporučení týkající se aplikace může doporučit lékař nebo dietetik. Je důležité si pamatovat, aby nebyla překročena doporučená denní dávka a během léčby se postarat o vyváženou stravu a středně aktivní životní styl. Přípravek nesmí užívat těhotné ženy, kojící ženy, lidé s alergií na kteroukoliv složku a lidé, kteří mají problémy se srážlivostí krve.