Recept na rychlé hubnutí? Dr. Farin Man!

Recept na rychlé hubnutí? Dr. Farin Man!

Hledáte-li přírodního agenta, který vám pomůže zhubnout rychle a zároveň bude regenerovat tělo a chránit jej před nemocemi? Zkuste tablety Dr. Farin Man!

Tento inovativní doplněk stravy je založen na čtyřech aktivních složkách, které přímo působí na trávicí systém. Díky četným zdravotním vlastnostem ovlivňují nejen rychlejší spalování tuků, ale i správné fungování střev, slinivky, jater a dalších orgánů. Dále očišťují tělo z toxinů a usnadňují vstřebávání živin. Jaké vlastnosti charakterizují každou z nich? Podívejme se, co způsobuje, že Dr. Farin Man je tak efektivní!

 

Dr. Farin Man - ingredience, které dávají efekt

Yacon - roste v Andách, po mnoho let se používá v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Její blahodárné vlastnosti vděčí množství vitamínů a minerálních látek: plody obsahují až 20 druhů aminokyselin, vlákniny, karoten, vápník, hořčík, draslík, železo, fosfor a vitamíny A, B1, B2 a C. Hlízy jihoamerické rostliny jsou také bohaté na fruktooligosacharidy (FOS), unikátní cukry, které nejsou absorbovány v těle a působí jako prebiotikum podporující normální funkci střev. Yakon obsahuje také proteiny, chlorogenové kyseliny a kávu, které inaktivují volné radikály, detoxikují, pomáhají předcházet rakovině a ateroskleróze. Kromě toho normalizují hladinu cukru v krvi, bojují se špatným cholesterolem, regulují slinivku a ovlivňují větší asimilaci živin z potravy.

Bílá moruše – z důvodu mnoha zdravotních výhod získala titul „rostlinného pokladu. Díky jedinečné složce (DNJ, kvercetin) může zpomalit rozklad potravy obsažené ve škrobu na jednoduché cukry, regulovat hladinú glukózy v krvi a snížovat postupně ukládání tělesného tuku. Kromě toho má vliv na správnou funkci střev, zmírňuje příznaky žaludečních vředů, chrání buňky před volnými radikály, zabraňuje diabetes, rakovině a ateroskleróze. Působí antibakteriálně a protivirově, snižuje špatný cholesterol. Léčivé účinné látky bílé moruše blokuje trávení sacharidů, dokonale podporují procesu hubnutí.

Co je ještě součástí doplňku Dr. Farin Man? Tato zelená káva, bohatá zdrojem chlorogenové kyseliny, která upravuje metabolismus a purifikuje z usazenin cholesterol v krvi. Poslední složkou, která je zodpovědná za tak velkolepé účinky doplňku Dr. Farin Man je suchý extrakt z malin, který je nejen opravdovou pokladnicí vitamínů, ale také velkou oporou při řízení procesu metabolismu.

 

Dr. Farin Man - jak to funguje?

Při použití výše popsané látky, Dr. Farin Man nejen značně urychluje proces spalování tuků, ale také reguluje trávicí systém a chrání tělo před škodlivými vnějšími faktory. Je to skvělé pro-zdravotní ošetření, které vám poskytne rychle hubnutí a dlouhotrvající obnovu!

 

Kde koupit doplněk Dr. Farin Man?

Aby se zabránilo padělkům, které by mohly poškodit tělo, doporučujeme objednávat doplněk Dr. Farin Man pouze z oficiálních stránek výrobce. Rychlé dodání a diskrétnost zaručena!