Posilte si klouby a zbavte se bolestí páteře – užívejte Articulatio Pro s výtažkem z peruánského ženšenu

Posilte si klouby a zbavte se bolestí páteře – užívejte Articulatio Pro s výtažkem z peruánského ženšenu

Brání vám bolest kloubů a svalů při ve sportu? Znemožňuje vykonávání nejjednodušších domácích činností? Vaše řešení je Articulatio Pro – doplněk založený na výtažku z kořene maca neboli peruánského ženšenu. Posiluje klouby a likviduje bolest již po 4 týdnech užívání!

Problém prarodičů i vnuků

Čím dál více osob vede sedavý způsob života, pracuje celé dny na počítači, kola se vyměnila za automobily. Do toho čím dál více modifikovaná strava, ovoce a zelenina sterilizované a zbavené vitaminů a minerálních solí – to vše způsobuje, že problém s klouby a páteří mají čím dál mladší osoby.

Osteoporóza, artritida, degenerace kloubů, vady držení těla a revmatizmus – dříve se týkaly pouze starších osob, dnes začínají trápit i současné třicátníky.

Jak předcházet problémům s klouby, a jestli už se objevují, jak je vyléčit?


Superúčinná přísada z Jižní Ameriky

Preparát na klouby Articulatio Pro obsahuje ve svém složení pouze přírodní přísady, které se už stovky let používají v přírodní medicíně, nicméně ve větších, koncentrovanějších dávkách. Složení obsahuje mimo jiné:

Přeslička bohatá na křemík a draslík, které zpružňují pojivou tkáň. Mírní bolesti spojené se záněty kloubů.

Violka trojbarevná s protirevmatickými vlastnostmi. Posiluje chrupavky a tím odstraňuje nepříjemné pocity ztuhlých kloubů. Působí pro bolesti.

Kopřiva, která je bohatým zdrojem kyseliny mravenčí (ano, proto „pálí”). Od pradávna užívaná jako prostředek lidové medicíny odstraňující revmatické a artritické bolesti. Vzhledem k obsahu minerálních solí se hodí na léčbu všech typů zánětů kloubů.

Smetánka lékařská je přírodní, silný lék na problémy oslabených kloubů. Především podporuje tvorbu kolagenu – základního stavebního kamene kloubů.


Opravdovým hitem je ale výtažek z kořene maca (též maka) neboli peruánského ženšenu, který se využívá v bylinkářství už tisíce let, již od civilizace Inků.

Maca působí antivirově, antisepticky a protizánětlivě, díky čemuž bojuje se záněty svalů. Protože je bohatá na bílkoviny, minerální soli a mastné kyseliny, podporuje léčbu osteoporózy i zánětů kloubů.

Výtažek s maca především posílí vaše tělo a zajistí svalům vetší pružnost.

To, co vás ale může zaujmout nejvíce, je fakt, že maca ochrání vaše kosti a klouby proti vymknutí a zlomeninám – všechno díky vysokému obsahu vápníku, křemíku a hořčíku (maca posiluje rovněž zuby).

Zajímavé je to, že kořen maca zvyšuje syntézu kolagenu, což regeneruje kloubní chrupavku, a dokonce... pokožku, vlasy a nehty!

 

 

Skvělé názory sportovců a seniorů

To všechno znamená, že peruánský ženšen je již dlouho užíván sportovci jako prostředek posilující klouby a svaly a – co je důležité pro mladší osoby – předcházející budoucím problémům s:

  • páteří
  • kolenním kloubem
  • loketním kloubem
  • kyčlí

Prostředek si pochvalují především osoby trpící vadami držení těla a chorobami degenerace kloubů.

„Po nehodě, při které mě srazilo auto, jsem měla problémy s kyčlí, chodila jsem s chodítkem nebo o berlích. Někdy byla bolest nesnesitelná. Bohužel nejsem štíhlá, což pouze přidávalo na bolestivých problémech – s kotníky a zápěstím, o které jsem se při chůzi opírala. V tomto věku už nezhubnu, takže se pro mě Articulatio Pro ukázalo být opravdovou spásou. Po 1 měsíci bolest zápěstí a kloubů zmizela úplně, k tomu už „nekřupou”. Bolest kyčle se značně zmenšila a v podstatě se objevuje tak málo, že už na ani nemyslím! ~ paní Anna, 80 let.

 

Kde koupit Articulatio Pro?

Nejbezpečnější formou nákupu prostředku je originální strana producenta, který dává záruku na účinnost preparátu, která je pojištěna vrácením peněz v případě nespokojenosti.