Perle Bleue: krém proti vráskám, který působí přirozeně

Perle Bleue: krém proti vráskám, který působí přirozeně

Chceš zlepšit pevnost a pružnost pokožky a chránit ji před dalším stárnutím? Sníš o tom, že by zapomenout o vráskách? Vyzkoušej inovativní krém Perle Bleue, založený na přírodních účinných látkách.

Stárnutí kožních buněk je přirozený proces, který se začíná již okolo dvacátého roku života. Bariéra, která chrání pokožku postupně mizí a kolagen ztrácí pružnost, což vede ke ztrátě pevnosti pokožky. Postupem času se na tváři objeví nevzhledné linky, vrásky a zabarvení. Jak zabránit těmto procesům? Chceš -li zastavit znamení plynutí času, je nutné vyživovat pokožku pomocí speciálních přípravků, které obsahují přísady inhibující proces stárnutí. Účinná pomoc při plnění tohoto úkolu bude poskytovat krém Perle Bleue, založený na několika komponentech s prokázanou účinností.

Formule krému byla vyvinuta tak, aby splňovala nejdůležitější potřeby zralé pleťi. Perle Bleue působí na 5-ti různých úrovních:

- napíná pokožku

- obnovuje její elasticitu

- redukuje vrásky

- zarovnává kontury obličeje

- chrání před ochablostí.

 

Multiasking přípravku umožňuje složení účinných látek, vybraných kvůli silným anti-aging a omlazujícím vlastnostem. Jeho účinnost je potvrzena řadou klinických testů, prováděných na největších světových univerzitách. Jednotlivé složky dlouhodobě vyhlazují vrásky (i mimické), obnovují lipidovou vrstvu pokožky, obnovují její pružnost, neutralizují podráždění, působí antioxidačně a splňují ochrannou funkci. Kromě toho poskytují pokožce důležité vitamíny a minerály, díky čemu se stává pevná, hladká a hydratovaná. Účinnost léčby Perle Bleue potvrzuje široká prodejní síť a názory spokojených zákazníků z celého světa.

Složení preparátu tvoří takové látky, jako je: kolagen, komplex dermcom, bambucké máslo, jojobový olej, olej z ořechů macadamia, extrakt z hlívy krokusu, výtažek z akácie a prášek ze sněžné řasy. Každá z nich je známá pro své znamenité navlhčující a regenerační vlastnosti. Jednotlivé přísady představují bohatý zdroj vitaminů (A, E, F, vitaminy ze skupiny B) a minerálních látek, které bezprostředně působí na kondici pokožky. To díky přítomnosti cenných látek krém tak dokonale navlhčuje pokožku, působí na její pevnost a pružnost, chrání před působením volných radikálů, obnovuje epidermis, mírní zánětlivé stavy a brzdí procesy stárnutí.

 

 

Jak se používá krém Perle Bleue?

Na vyčištěnou pokožku obličeje a krku aplikuj malé množství přípravku. Aby byl krém dobře vmasírovaný, prováděj energické krouživé pohyby ve směru čela. Pak poklepej tvář rychlými pohyby. Aby se dosáhlo nejlepších výsledků, postup prováděj dvakrát denně po dobu 3 minut. První účinky zvlhčení budou patrné již po prvním použití a po několika dnech se Tvá pokožka postupně vyhladí!