Nová metoda prof. Costy. Mimořádně efektivní náplasti na hubnutí!

Nová metoda prof. Costy. Mimořádně efektivní náplasti na hubnutí!

Spalování tuků po několika hodinách léčby? Teď je to možné! Léčba vyvinuta profesorem Daniela Costa je nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak zhubnout a snížit hladinu cholesterolu - nejrychleji a přirozeně!

Jak funguje metoda profesora Costy?

Tento inovativní program na hubnutí je založen na transdermálním systému, který umožňuje pronikání do tkáně přímo. Náplasti Catch Me Patch Me obsahují pouze přírodní aktivní složky, podporující všechny procesy spojené se ztrátou nadváhy. Jednotlivé složky zpomalují vstřebávání cukru v krvi, odstraňují usazeniny cholesterolu z krevních cév, očišťují tělo od toxinů, zlepšují metabolismu a podporují správné trávení.

Nejdůležitější úkol by měla mít Garcinia cambogia – která je hlavním komponentem v metodě vyvinuté prof. Costou. Urychluje redukci tělesného tuku a snížení hladiny cholesterolu. Koncentrovaný extrakt z této rostliny se snadno vstřebává do těla na tolik, že okamžitě nutí buňky do spalování tuku, buňky okamžitě začínají odstraňovat tuk a odstraňují usazeniny cholesterolu z kardiovaskulárního systému. Guarana dokončí operaci (urychlé odbourávání tuků, dodává energii a ovlivňuje krevní oběh), mořské řasy Fucus vesiculosus (detoxikace organismu, aby se zabránilo zadržování vody v těle - brání ukládání tuku).

Díky moderní formuli první se procesy náplastí, které ovlivňují úbytek na váze, začnou objevovat již po dvou hodinách! 24 - hodin formulace přípravku dále posiluje svou činnost a postihuje mimořádně rychlé výsledky. A to vše ve zcela přírodním, neinvazivním způsobem pro vaše tělo!

 

Potvrzené výsledky

Metoda na hubnutí profesora Costy účinně odstraňuje všechny problémy spojené s hubnutím. Ovlivňuje rychlejší a efektivnější hubnutí, snižuje hladinu špatného cholesterolu, urychluje metabolismus, odstraňuje problémy s cirkulací, působí preventivně na diabetes a aterosklerózu a regeneruje organismus, obnovuje jeho účinnost. Připojením k příslušnému životnímu stylu (zdravé výživě + fyzické aktivitě) můžete přijít o 10 kg za 4 týdny. Prokazují to názory spokojených zákazníků z celého světa, stejně jako lékařská vyšetření prováděná na skupině 120 osob ve věku 25-63 let. Jejich výsledky jsou překvapivé: průměrný úbytek hmotnosti v hranicích 10-14 kg a snížení cholesterolu až o 60 jednotek! Studie také potvrdila, že Catch Me Patch Me mají příznivý vliv na krevní oběh a správnou funkci cév. Výsledky získané v rámci testů potvrdily, formulaci s certifikátem kvality, který zaručuje bezpečnost léčby.

 

Metoda prof. Costy - proč?

1. Bezpečnost

Profesor Daniel Costa založil jeho léčbu pouze na přírodních rostlinných výtažcích, které jsou snadno vstřebávány do těla a nezpůsobují žádné vedlejší účinky. Vzorec je nárokován v patentovém ústavu a prošel všemi testy bezpečnosti. Je vhodný pro lidi všech věkových kategorií a může být použit s jinými léky.

 

2. Všestrannost

Metoda profesora Costy je jedním z mála ošetření s takovým širokým spektrem účinnosti. Náplasti vám umožní nejen zhubnout rychle, ale mají také vliv na řádné fungování těla, očišťují ho od toxinů a případných nečistot, které mohou ovlivnit správnou funkci vnitřních orgánů. Kromě toho - je toto první metoda, mající takový dopad na snižování hladiny cholesterolu!

 

3. Okamžité účinky

S přirozeným vzorcem a snadnou stravitelností složek metoda prof. Costy poskytuje mimořádné výsledky: účinné látky obsažené v náplastech začínají pracovat okamžitě! Tato unikátní, expresní formule nabízí extrémně rychlé spalování tuků a postupný úbytek hmotnosti od prvního dne léčby.

Catch Me Patch Me
Sezónní sleva: cena slevového klubu levnější o 60 %!
Nabídka platí do:
PS. Zůstalo nám pouze 7 setů, na které se vztahuje finnasování Evropského Potravinářského Institutu, proto si raději pospěšte!