Microneedle Skin Care Therapy: nová zbraň v boji s vráskami

Microneedle Skin Care Therapy: nová zbraň v boji s vráskami

Je to skutečná revoluce na trhu estetické kosmetologie: díky Microneedle Skin Care Therapy si vykonáte protivráskové ošetření doma, čím ušetříte peníze na drahé procedůry.

Na začátku je třeba podtrhnout, že Microneedle Skin Care Therapy není dalším omlazujícim produktem, který má za cíl vyhlazení vrásek. Je to komplexní zařízení s názvem mezzoroller, které odpovídá na potřeby vaší pokožky. Skladá se z profesionálního válečku pokrytého masážními výčnělky a ze séra s obsahem koncentrovaných aktivních složek: kyseliny hyaluronové a faktoru EFG.

Kyselina hyaluronová obnovuje kolagenové struktury v kůži, váže molekuly vody a vypĺňuje vrásky zevnitř. Hydratuje pokožku do hloubky, uklidňuje a chrání ji před vnějšími vlivy.

Faktor EFG stimuluje metabolizmus kožních buněk, co ovlivňuje jejich regeneraci, zlepšuje vitalitu a zvedá pokožku.

Účinek obou těchto látek je podporovaný masážním válčkem, který zlepšuje krevní oběh, odstraňuje odumřelé buňky a urychluje proces regenerace. To vytváří efekt podobný mezoterapii, který však je více jak 20-krát levnější! (jednorázové náklady na léčbu kosmetickou chirurgií jsou cca. 1200 Kč, při porovnání nákladů na jednorázovou aplikaci mezzorollerom je to necelých 48 Kč)
Zařízení tedy minimalizuje náklady na boj s vráskami a jinými nedoskonalestmi pokožky. Je úplne bezpečné, účinné a snadno se používá. Díky svému mnohostrannému použití může sloužit nejen osobám ve zralém věku, které mají problémy s vráskami. Ideálně se hodí i na redukci jizev (po akné, po popáleninách a jiných), na vyrovnání barevnosti pokožky, na odstranění nedostatků nebo sjednocení jednotlivých častí těla (břicho, stehna, hýždě). Můžeme ho využít i jako léčebnou a hydratační procedůru. A protože se účinek aktivních látek děje na úrovni vlastní pokožky, efekty jsou viditelné výrazně déle, než v případě obyčejných vyhlazujících krémů. Aby jste dosáhli nejlepších účinků, stačí používat Microneedle Skin Care Therapy jednou za týden, večer, po důkladném očistění pokožky. Garantujeme, že prvních účinků si všimnete již po první aplikaci!