Inovační šampon Vivèse Senso Duo: získejte husté silné vlasy již za tři měsíce!

Inovační šampon Vivèse Senso Duo: získejte husté silné vlasy již za tři měsíce!

Problém slabých, zničených a vypadávajících vlasů se týká mnoha z nás. Jak si s ním poradiť? Vyzkoušejte 100 % přírodní šampon, který vyživuje a posilňuje vlasy díky staranně vybraným aktivním složkám.

Příčiny vypadávání vlasů

Vlasy jsou oslabené hlavně kvůli nedostatku vitamínů a minerálů v organizmu. Mimo špatné stravy to může být spojené se stresem, nedostatečným množstvím spánku a také díky negativních vnějších vlivů (UV záření, mráz, chemikálie). Aby jste získali silné, zdravé vlasy, musíte se postarat především o posilení jejich struktůry a ochranné bariéry.

 

Vivèse Senso Duo: výživa zevnitř

Dermokosmetická formule šamponu Vivèse Senso Duo se opírá o cenné složky a výtažky z rostlín, které pronikají do buněk vlasu a tím mu dodávají optimální množství minerálních složek. Díky tomu se vlasy stávají silnější, přestávají vypadávat, získávají lesk a vitalitu.

Multivitaminový komplex proniká do pokožky hlavy, vyživuje ji do hloubky, zastavuje proces zániku vlasových folikul a povzbuzuje růst vlasů.

Olej ze semínek růže má vliv na zvětšení množství kolagenu v pokožce, regeneruje vlasové kořínky, chrání před vlivy volných radikálů.

Kofeín povzbuzuje růst vlasů a bráni rozvoji hormonu odpovědného za vypadávání vlasů.

Extrakt z pšeničných klíčků povzbuzuje vstřebávání bílkovín, prodlužuje fázi růstu vlasů a posiluje jejich strukturu.

Kokosový olej hydratuje vlasy, stimuluje jejich růst a elasticitu a zastavuje jejich vypadávání..

Arginin působí regeneračně, má pozitivní vliv na rychlejší vstřebávání cenných aktivních složek, posiluje přirozenou ochrannou bariéru vlasu.

Šišák bajkalský stimuluje kmenové buňky vlasů, zlepšuje proces obnovy po jejich ztrátě.

Arnika horská urychluje vstřebávání živín v pokožce hlavy, které ovlyvňují hustotu vlasů.

Výtažek z kamélie chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy, podporuje hospodaření s hydrolipidami, hydratuje a zabraňuje predčasnému odumírání.

Extrakt z kořene zázvoru má pozitivní vliv na mikrocirkulaci pokožky hlavy, vyživuje cibulky vlasů, má antioxidační vlastnosti.

 

 

Účinek vyjmenovaných složek byl potvrzen v klinických testech. Jak ukázali výzkumy, každodenní používání šamponu Vivèse Senso Duo léčí poruchy růstu vlasů z různých důvodů a přispívá k jejich hustotě průměrně o 20 % během 3 měsíců! Vyzkoušejte ho i vy - zaručujeme, že prvních efektů si všimnete již po několika dnech používání.