FORMEXPLODE – neškodný způsob na zvýšení váhy

FORMEXPLODE – neškodný způsob na zvýšení váhy

Hledáš výrobek, který posílí efekt tréningu, mající vliv na rychlejší nárust svalové tkáně? Vyzkoušej Formexplode - doplněk s trojitým efektem, stvořen pro pravdivé muže.

Pravdivost Formexplode je podepřeno na trojfázovým efektem: v první fázi složky výrobku očišťují organizmus od toxinů a nadměru vody. Ve druhé fázi má přímý vliv na svaly, urychluje jejich nárust a mění tukovou hmotu na svalovou. Poslední fáze slouží k utvrzení a stabilizaci efektů. V tento způsob vypracovaná formule způsobuje, že organizmus je lépe připravený k příjmu dodávaných složek, rychleji je vstřebává a udržuje na déle. Pravidelné užívání přípravku zaručuje větší výdrž svalů a šlach ve všech částech těla, menší náchylnost ke zranění, vzrost energie a popravení kondice. Takové efekty umožňují nejvyšší stupeň čistoty aktivních složek: do složení náleží 30 složek, vybraných na základě mnoholetých výzkumů. Mezi nimi je třeba zmínit těchto pět vedoucích:

  • L-Arginin má účast v syntéze kreatinu - složky nezbedné k přechovávání energie ve svalech. Stimuluje uvolňování oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy, co jim umožňuje maximální využití živin obsažených v krvi. Kromě toho má dobrý vliv na zlepšení fyzické kondice
  • Kreatin nezbytný pro vyřezávání a tvarování těla, má silné anabolické a ergogenické vlastnosti, urychluje nárustu svalové hmoty. Díky němu se svaly stanou větší, nabírají sílu a výdrž. Kreatin také podporuje proces regenerace v přestávkách mezi tréningy
  • L-karnitin snižuje počet mikro- poranění svalů , urychluje regeneraci a nástavby. To podporuje proces snižování tělesného tuku, zabraňuje jojo efektu. Tím je zajištěno zlepšení vytrvalosti, kondice a výdrže organizmu, je vynikajícím zdrojem energie během tréninkových dnů.
  • L-Tyrosin je jednou ze základních proteinů aminokyselin. Hraje klíčovou úlohu při stimulaci produkce neurotransmiterů dopaminu a noradrenalinu. Oni jsou zodpovědní za pocit únavy a koncentraci.
  • BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které mají antibakteriální ůčinky. Oddalují únavu a urychlují proces obnovy. Jejich pravidelné užívání podporuje anabolizmu svalovou hmotu a účinně brání jeho rozpadu.

 

Formexplode recenze, kde koupit, účinky, prodejna - více zde

 

 

Z důvodu universality a širokého spektra působení přípravek Formexplode je doporučovaný stejně profesionálním sportovcům, tak i osobám které trénují amatérsky. Mimo přírůstu svalové hmoty a upravení kondice zaručuje také dodatečné výhody: napomáhá hubnutí, má dobrý vliv na rychlejší regeneraci organizmu, upravuje potenci, vzpomáhá imunologický systém, zmenšuje pocení, působí detoxikačně. A to vše již během několika týdnů!