Bolestivé haluxy? Máme na to způsob - Hallu Motion!

Bolestivé haluxy? Máme na to způsob - Hallu Motion!

Zdeformovaná chodidla, potíže s výběrem obuví, otlaky, bolest při chůzi... Znáte dobře tyto potíže? Díky korektoru Hallu Motion se jich zbavíte za 4 týdny!

Jak je to možné? Působení korekčního strojku Hallu Motion je založeno na speciální konstrukci, která postupně likviduje haluxy, a přirozeným způsobem narovnává deformovaný vbočený palec. Korektor je v provedení z ortopedického plastu, který se přizpůsobuje tvaru a rozměru chodidla, a díky dotlačování na zmíněné místo dovoluje mírné narovnávání změn. Kromě léčby haluxů, strojek zmírňuje bolest, odstraňuje zánětlivé stavy, redukuje, vzniklé kolem změn otoky a mozoly, zlepšuje prokrvení v chodidle a posiluje metatarzofalangeální kloub. Tímto způsobem navrací komfort chůze a zamezuje vznikání dalších změn.

 

Klinicky potvrzená účinnost

Působení Hallu Motion bylo důkladně otestováno – na základě mnoholetých testů, bylo prokázáno, že korektor za 10 dní zlepšuje prokrvení chodidel a navrací lehkost chůze. Po 2 týdnech zmírňuje napětí a otoky, které doprovází haluxy. Po měsíci palec začíná získávat správný tvar, mizí oděrky, a klouby se posilují o 80%. S ohledem na zjištěnou účinnost korekčního strojku, je doporučovaný zároveň ortopedy, jako i odborníky z oblasti podologie (odvětví medicíny, které se zabývá testováním a léčbou poruch ve stavbě chodidla).

 

 

Univerzální působení

Na narůstající popularitu této metody má rovněž vliv fakt, že může být aplikovaná v libovolné denní době, s každým typem obuví a nezávisle na rozměru chodidla. Kontraindikací je jedině cukrovka a problémy s oběhem krve. Korekční strojek by neměly rovněž používat neplnoleté osoby. Ve všech ostatních případech může být bezpečnou alternativou pro chirurgické zákroky – zvláště tehdy, když deformace není velká, a kromě toho způsobuje diskomfort a potíže s chůzí. Při zakoupení korektoru, je třeba pamatovat na to, aby jeho účinnost byla podpořena vhodnou prevencí: vzdát se bot na vysokých podpatcích, v případě plochých nohou provádět vhodná cvičení, a při nadváze nebo obezitě – dodržovat dietu. Při spojení tímto způsobem lékařských a preventivních prostředků, můžeme očekávat překvapivě rychlé výsledky.